🕘 Пн-Пт: 09:00-18:00 📞+380 44 237 0521 📞+380 63 237 0521

Тонкі кабелі

Універсальні нагрівальні кабелі для використання в системах підігріву підлоги з обмеженою товщиною

Перевага тонкого нагрівального кабелю - його мала товщина при збереженні основних характеристик. Це дозволяє використовувати такі кабелі для установки як в стяжку підлоги, так і в тонкий шар нівелір маси або плиткового клею. На відміну від нагрівального мату, тонкі нагрівальні кабелі можуть бути встановлені зі змінним кроком між лініями. Це дає змогу використовувати кабель в будь-яких приміщеннях і з будь-яким покриттям. Також тонкі нагрівальні кабелі мають суттєво меншу ціну ніж нагрівальні мати, що є вигідним рішенням в умовах обмеженого бюджету.

Про крок між нагрівальними жилами кабелю

Крок встановлення нагрівального кабелю може бути різним в залежності від умов використання. Наприклад для стандартного використання в системах підігріву підлоги в сухому приміщенні використовується крок 12-13 см між лініями, для вологих приміщень - 10 см, для приміщень з підвищеними втратами тепла 7,5-10 см, а для систем підігріву зовнішніх площ рекомендується крок 5см.

Про застосування

Завдяки тонкій конструкції тонкі нагрівальні кабелі, крім підігріву підлоги, також можуть використовуватись в системах технологічного підігріву та обігріву труб, так як мають підвищену гнучкість та малий діаметр згину.

2 шт.

товарів на стор.

Список  Таблиця 

Сортувати у порядку зменшення