ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

В цьому розділі описуються способи оплати та доставки товарів, що замовляються на сайті PIDIGRIV.COM

Терміни замовлення

Увага! В умовах воєнного стану можливі зміни в термінах відвантаження та доставки!

На швидкість доставки товару впливають терміни оформлення і оплати замовлення.

Щоранку до 9-00 ми формуємо пакет замовлень на відвантаження на наш склад. Тому для найшвидшого обслуговуваня та обробки вашого замовлення краще, щоб рахунок був сплачений до 9-00 ранку робочого, банківського дня.
Такі умови сприяють найшвидшому відвантаженню і ви можете отримати своє замовлення протягом 2-3 днів. (термін доставки може змінюватись в залежності від відстані до отримувача та умов компанії перевізника)


Оплата

Замовляючи товар на сайті PIDIGRIV.COM, ви можете сплатити за нього кількома способами:

 • онлайн оплата банківською картою
 • безготівкова оплата з ПДВ, передплата
 • безготівкова оплата без ПДВ на рахунок ФОП, 2 група, передплата
 • готівка
 • накладений платіж
 • Після підтвердження вами замовлення ми отримаємо лист з інформацією про замовлення та вашими контактними данними та зв'яжемося з вами.
  За вашим замовленням для вас буде сформований рахунок з реквізитами для оплати. Термін дії рахунку обмежений і складає 2 банківських дні.
  Якщо ви не змогли сплатити рахунок протяхом вказаного періоду, необхідно поновити його, інакше замовлення буде анульоване. Для цього знеобхідно зв'язатися з нами та вказати номер вашого замовлення і внести в нього зміни, якщо є така необхідність.

  Замовлення передаються на комплектацію та відвантаження лише після того, як ми отримаємо підтвердження з банку про надходження коштів у 100% вартості вашого замовлення. Зверніть увагу, що банк знімає свою комісію за перерахунок коштів. Розмір комісії може відрізнятись в залежності від банку та суми замовлення!

  Інші способи оплати замовлень на даний момент, нажаль, призупинені.

  Доставка

  Замовлення передається зі складу у відділення компанії-перевізник на наступний робочий день після отримання оплати по рахунку.
  Доставка виконується перевізником Нова Пошта. Після прибуття вашого замовлення у відділення перевізника ви будете проінформовані про це повідомленням СМС. Також можлива адресна доставка замовлення. Для цього при оформленні вкажіть доставку до дверей та адресу доставки.

  Увага! Обов'язково перевіряйте при отриманні комплектацію замовлення та цілісність упаковки.

  ВОЄННИЙ СТАН

  Через бойові дії в Україні зупинена доставка товарів в тимчасово окуповані зону російськими військами та зони близькі до лінії фронту. Віримо в ЗСУ та перемогу України над російськими загарбниками!
  Також можливі затримки доставки товару у зв'язку з погодніми умовами у зимовий період та інших випадках пов'язаних із перешкоджанням вільному руху транспорту на дорогах України.