Часті запитання

Ви можете оплатити ваше замовлення в спосіб попереднього перерахування коштів на наш розрахунковий рахунок згідно разунку-фактури, який буде вам надісланий після оформлення вами замовлення. Також можливий спосіб отримання замовлення з післяплатою, але такі замовлення треба узгоджувати персонально.
Всі замовлення по Україні ми надсилаємо виключно перевізником Нова Пошта. Після відправлення замовлення вам буде надісланий номер експрес накладної перевізника, за яким ви можете відслідкувати своє замовлення та потім його отримати.
Час отримання замовлення залежить від декількох умов.
1. Вам необхідно якнайшвидще оплатити замовлення, щоб ми його взяли до роботи
2. Терміни доставки залежать від вашого місця знаходження, та термінів доставки посилок перевізником до вас.
Так, звичайно. Ми надаємо консультацію по телефону та через електронну переписку (електронна пошта, телеграм, вайбер), щодо використання продукції, допомагаємо правильно розрахувати потужність виробу та підібрати правильні матеріали та обладнання саме для вашого випадку.
Все електричне обладнання для обігріву підлоги, тощо, потребує кваліфікованого встановлення та обслуговування, тому ми наполегливо радимо не встановлювати таке обладнання та не підключати до мережі самостійно, якщо ви не маєте спеціальних знань на навичок для цього. Скористайтесь послугами кваліфікованих спеціалістів.

Знижки та співпраця

Першу і постійну знижку ви можете отримати одразу після реєстрації у нашому магазині. Ця знижка діє постійно і на всі товари в магазині. Додаткові знижки можливі лише при великих замовленнях, або як постійний покупець-реселлер, чи покупець-монтажник.
Ми із задоволенням співпрацюємо з монтажними організаціями, бригадами будівельників, проектними організаціями та архітекторами, а також з торгуючими магазинами та підприємствами. Всі умови обговорюються додатково в персональному порядку.